Зеленський заявив, що “паузи” на полі бою не буде, бо це тільки піде на користь Росії


Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський вважає, що можлива пауза на полі бою піде на користь Росії, повідомляє Інтерфакс-України. 

«Це не веде до політичного діалогу з Російською Федерацією або з кимось іще. Ця пауза буде тільки допомагати Російській Федерації», — сказав він у четвер на пресконференції в Таллінні.

Презиент зазначив, що є розуміння, скільки всього росіяни виробляють сьогодні. 

“Ми знаємо, скільки вони виробляють дронів, артилерії на добу. Ми бачимо, чого їм не вистачає. І що в них великий дефіцит із дронами, з артилерією. Великий дефіцит із ракетами», — сказав Зеленський.

За його інформацією, росіяни домовляються про постачання ракет. 

“Поки що домовленості вони не досягли. А також вони отримали вже понад мільйон артилерійського снаряду від Північної Кореї. Чому вони це роблять? Тому що вони не встигають», — зазначив президент.

Він зазначив, що «пауза — це не просто заморожений конфлікт. Це просто пауза, яка допоможе їм. Вони не встигають».

Також глава держави заявив, що «підтримка населенням Російської Федерації цієї війни не зростає. Економіка в них падає, вона не зростає. Дефіцит зброї. Тобто склади — все це падає, а не зростає».

На його думку, «на початку війни, у перший рік, Росія втратила свої бойові частини. Бойових офіцерів, кадрових офіцерів, людей з досвідом багатьох воєн, включно з Чечнею, включно з Афганістаном, сирійськими бойовими діями тощо, африканськими. Вони всюди воювали. Вони втратили кістяк своїх «вагнерівців». І зараз вони хочуть мобілізувати зеків і будувати з них нові бригади «вагнерівців».

Нагадаємо, Зеленський заявив, що Україна заслуговує на запрошення до НАТО на саміті у Вашингтоні влітку цього року. Глава держави вважає, що це буде найкращими гарантіями безпеки. Крім того, таким чином Україна посилить східний флаг НАТО.

Новости Харькова