Залужний, Умєров і Шаптала відвідали позиції захисників в районі Куп’янська


Фото: Міноборони

Міністр оборони Рустем Умєров разом із головнокомандувачем Збройних сил країни Валерієм Залужним і начальником Генерального штабу Сергієм Шапталою відвідали позиції Сил оборони в районі Куп’янська.

Про це повідомила пресслужба Міноборони.

Зазначається, що командувач ОСУВ «Хортиця» генерал-полковник Олександр Сирський ознайомив із ситуацією довкола Куп’янська, де українські воїни відбивають постійні спроби ворога атакувати.

Успіхів у російських окупантів на цьому напрямку немає.

«Мав честь зустрітися з командирами підрозділів, які воюють на цьому напрямку зараз. Доповіли про ситуацію, поточні виклики. Рішення будуть ухвалені найближчим часом – ворогу не сподобається», — наголосив Умєров.

Раніше Сирський говорив, що ворог щодня намагається просунутись у напрямку Куп’янська.

Фото: Міноборони

Що відбувається на Куп’янському напрямку

  • Російська армія не покидає спроб знову захопити місто Куп’янськ на Харківщині, яке є важливим логістичним центром для окупантів. Росіяни тут б’ють касетними боєприпасами, протитанковими та протипіхотними мінами. Наші бійці розповідали, що ворог активізувався блиєче до свят.
  • Куп’янськ був звільнений від окупантів восени 2022.
  • У Кремлі хочуть, щоб російські війська захопили Авдіївку та Куп’янськ до початку президентських виборів у РФ. Таким чином Путін хоче досягти успіху під час передвиборчої кампанії.
  • Останнім часом росіяни все частіше перекидають резерви штурмових батальйонів до Куп’янська.
Новости Харькова