Наступ російської армії зазнає невдачі, – Сирський


Фото: Military Media Center

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що командування російської окупаційної армії не досягло тих цілей, яке воно ставило в останні місяці, повідомляє АрміяInform. 

“Я би більше сказав, що наступ російської армії зазнає невдачі”, – сказав Олександр Сирський, відповідаючи на питання стосовно провалу зимового наступу армії РФ.

“Вони неодноразово визначали для себе терміни захоплення тих чи інших населених пунктів, виходи на певні рубежі, потім їх переносили – ці задачі в них дійсно провалені”, – додав він.

Втім командувач Сухопутних військ зазначає, що противник продовжує наступати на декількох напрямках та має ресурси для цього.

Буданов пояснив, що унеможливило проведення і російських, і українських наступальних операцій

Напередодні генерал Сирський заявив, що окупанти планують відновити наступальні дії на Сіверському напрямку. Російська армія продовжує штурмові дії на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.

Нагадаємо, що російські окупанти вже близько 3 місяців намагаються захопити Авдіївку, однак українська армія продовжує тримати оборону міста.

Новости Харькова