Генерал Тарнавський повідомив про майже 30 полонених окупантів за останні 3 дні


Ілюстративне фото: російський полонений Юрій Джуманов Фото: скриншот відео

Бригадний генерал, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що за три дні у полон здалися майже 30 окупантів. 

Також генерал повідомив, що авіаударів вчора не було.

«Ворог зблизька» Ч.9. «Навіщо росіянам Україна? Тут чекає тільки смерть»

В операційній зоні ОСУВ Таврія минулої доби ворог завдав 5 ракетних ударів, провів 37 бойових зіткнень та здійснив 452 артобстріли.

Загальні втрати ворога минулої доби склали 375 осіб та 21 одиницю військової техніки. Зокрема, 2 танки, 5 ББМ, 1 артсистему, 9 БпЛА, 2 автомобілі та 1 одиницю спецтехніки. 

  • Нещодавно керівник пресслужби Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Петро Яценко повідомив, що понад 90% тих, хто повернувся з російського полону, зазнали катувань. Катування полонених – російська державна політика.
  • Видання “Бі-Бі-Сі” з’ясувало, що Росія утримує тисячі цивільних українців у колоніях. Їх катують, термінів визволення не існує. На відміну від військовополонених, механізму визволення з російських колоній цивільних немає.
  • Минулими вихідними у Києві сотні людей вийшли на акцію в підтримку полонених захисників «Азовсталі». Пікетувальники тримали плакати з написами «Полон вбиває», «Боріться за них, як вони боролись за вас», «Звільніть Азов», «Поки ти мовчиш, мою сім’ю катують».
Новости Харькова