У Рівному Донецької області з-під завалів витягнули тіло загиблої дитини


Фото: ДСНС України

У селі Рівне Покровського району Донеччини, яке росіяни обстріляли 6 січня, на місці зруйнованого будинку вилучили тіло загиблої дитини. Тривають аварійно-рятувальні роботи з пошуку чотирьох людей, з них двох дітей.

Про це повідомляють у ДСНС України.

За інформацією рятувальників, у м. Покровськ на  місці двох зруйнованих приватних житлових будинків 1 особу врятовано з-під завалів, вилучено тіло жінки, тривають аварійно-рятувальні роботи з пошуку 4 осіб, з них 2 дітей.

«У с. Рівне Покровського району вилучили тіло 1 загиблої дитини. На місці зруйнованого будинку тривають аварійно-рятувальні роботи з пошуку 5 осіб, з них 2 дітей», – додають у ДСНС.

Всього в результаті обстрілу поранено 9 осіб.

Фото: ДСНС

  • 6 січня російські окупанти завдали ракетного удару по Покровському району Донецької області. За попередньою інформацією загинуло 11 людей загинуло і 10 поранено внаслідок удару по Покровському району. Серед загиблих — 5 дітей від 3 до 17 років. 
  • У Покровську під удар потрапив приватний сектор міста — зруйновано 6 будинків. Під завалами опинилися люди, вдалося врятувати одного чоловіка. 
  • У Рівному росіяни поцілили в будинок, у якому, ймовірно, перебувала сім’я із 6 людей.
Новости Харькова