Даний виріб являється повністю електронним, розроблений для покращення слуху. Основними компонентами являються підсилювач, мікрофон та приймач. Проходячи через пристрій, звукові сигнали перетворюються, потім подаються у ваше вухо змінивши вигляд. На слуховий апарат ціни досить демократичні, особливо якщо звернутися до компанії РЕОТОН. Представлено широкий асортимент високої якості. Кожен зможе підібрати відповідну для себе модель. Рекомендуємо зупинитися на бренді WIDEX (високоякісний асортимент за доступною вартістю).
Принцип дії та різновиди
Прилади, призначені покращувати слух, мають спеціальний мікрофон, що відрізняється високою чутливістю. Він ловить навколишні звуки, перетворює їх в електронний сигнал, підвищує гучність. Сучасні моделі влаштовані максимально багатогранно, відрізняються досить складним принципом дії, але сприйняття навколишнього середовища більш комфортне та природнє:
- Завдяки інноваційним технологіям слухові рішення отримали більше можливостей.
- Суттєво покращується м’якість та сутність усіх звуків.
- Некомфортні для вух звуки стали м’якішими.
- Виконується аналіз середовища та адаптація під нього.
- Апарати сумісні з бездротовими різноманітними технологіями.
- Понижується свист та неприємний шум.
Цифрові мікросхеми підлаштовуються під необхідні параметри, орієнтовані на ваші індивідуальні потреби. Слуховий апарат не поверне вам слух, але компенсує звуки, запобігає погіршенню хвороби. Поділяється на два основних види. Перший – аналоговий, являється оригінальним типом передачі звукових сигналів. Він робить пересування сигналу від одного до іншого механізму, при цьому не змінює його форму. Звукові хвилі підхоплюються мікрофоном, передаються, посилюються.
Другий – цифровий, приймає сигнал, розбиває його на двійковий код. Пристрій діє певним чином для деяких тонів, може програмуватися, відповідати вашим індивідуальним потребам. Цифрова передача максимально велика.
Переваги та вибір
Моделі WIDEX ловлять всі необхідні звуки, відрізняються компактними розмірами, тілесним кольором, завдяки чому майже непомітні. Вони уловлюють більшу кількість сигналів, забезпечують точне передавання, адаптуються під різноманітні звукові ситуації.
При виборі необхідно враховувати деякі нюанси:
- Ступінь погіршення слуху – часто вона різна для кожного вуха, впливатиме на коригування.
- Діапазони частот – потребують корекції, важливим фактором може стати багатоканальність пристрою.
- Індивідуальні особливості – треба враховувати вік, захворювання, спосіб життя, ступінь складності тощо.
Перед купівлею обов’язково сходіть до лікаря. Він перевірить слух, допоможе підібрати найбільш відповідну модель. Не забувайте про наявність сертифіката, що підтверджує якість слухового апарату. Уточнить його потужність (залежить від рівня втрати слуху). Враховуючи усі фактори, ви зможете підібрати варіант, відповідний до усіх побажань.